Лавка-борсук та інші артоб'єкти з дерева прикрасять найдавніший ботанічний сад на Тернопільщині

Лавка-борсук та інші артоб'єкти з дерева прикрасять найдавніший ботанічний сад на Тернопільщині

Друге життя «мертвій» деревині у Кременці дає майстер із найбільшого парку відпочинку Німеччини.

Серію малих архітектурних форм запланував зробити для найдавнішого ботанічного саду України кременчанин Василь Петровський. Про це на своїй сторніці у facebook повідомляє Кременецький ботанічний сад.

Василь Петровський працює в найбільшому парку відпочинку Німеччини Europa-Park. Саме тут відкрив, де можна застосовувати своє вміння.

Відео дня

Взявся за цю справу митець на волонтерських засадах. Тож досвід, здобутий у Німеччині, втілиться в роботах, які, як він сподівається, стануть родзинкою рідного для нього ботанічного саду.

Така ідея виникла у майстра ще торік. Адже не раз прогулювався ботанічним садом і хотів долучитися до краси, яку щодня творять його працівники, і саме тут залишити свої роботи.

- Наше оточення нас формує, - стверджує Василь Петровський. – Все, до чого ми торкаємося, є частиною нас. Ми живемо і тягнемося до краси. Для мене як художника дуже важливо, щоб мої роботи були в гарному місці.

Як митець Василь Петровський вирішив продовжити життя дерева. Саме воно стало постаментом для скульптури. Оскільки його творчим кредо є простота, оригінальність, доцільність, то вибір зупинився на лавочці у формі борсука.

На думку майстра, кожна робота - вузловий центр композиції, повинна вписуватися в концепцію і комунікувати з глядачем.

Себе пан Василь називає автором артоб’єктів. Займався оздобленням інтер’єрів. З різьби планує перейти на скульптуру.

Майстер зізнається, що від роботи, вібрації інструментів затерпають руки. Але те, що робить, додає сил, енергії. Можливо, саме в цьому полягає секрет довголіття. У роботі, яку робиш і любиш.

Завдяки таким роботам Кременецький ботанічний сад стане ще привабливішим для проведення комфортного дозвілля на природі. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Mattel випустила першу у світі ляльку Barbie з діабетом першого типу 21:03 Скільки коштують розваги для дітей та дорослих у парках Тернополя photo_camera 20:02 З полону повернувся Василь Штогун. Найперше бажання — взяти церковний шлюб із коханою 19:24 В ДТП на Тернопільщині загинули четверо людей Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 19:00 Як оформити карту тернополянина онлайн та без черг: «20 хвилин» перевірили photo_camera 18:00 У пункті пропуску «Шегині - Медика» тимчасово обмежать пропуск автобусів 17:25 В облраді затримали посадовця. За нашою інформацією — йдеться про хабар 50 тисяч гривень 17:00 Реабілітація Захисників: де отримати кваліфіковану допомогу 16:00 В Укренерго закликали економити електроенергію через знеструмлення в шести областях 15:20 У Підволочиську зустріли звільненого з полону Володимира Мотику play_circle_filled photo_camera 14:35 У Тернополі облаштують мобільний спортивний комплекс для ветеранів та громади 14:15 Робота у Тернополі: Актуальні пропозиції тижня (оновлено 9 липня) 14:00 Судитимуть тернополянина та його спільників за незаконний видобуток корисних копалин 13:07 На Збаражчині чоловік убив дружину, а після цього вчинив самогубство — поліція 12:45 За зґвалтування неповнолітньої засудили жителя Борщівщини 12:23 Червоний рівень небезпеки: на Тернопільщині очікуються надзвичайні дощі, грози та град 12:04 У Білецькій громаді впав ворожий дрон. Місцевих просять не наближатися, аби той не здетонував 11:20 Шахрай пообіцяв стосунки, натомість видурив у тернополянки понад пів мільйона гривень 10:51 Помер український композитор Ігор Поклад
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up