Як тернополяни ставляться до скасування по батькові?(опитування)

 • Скасувати використання по батькові просять українці, оскільки вважають його пережитком Радянського Союзу. Зараз цю тему активно обговорюють у соцмережах. Таким чином, крім зручності в спілкуванні, Україна має стати ближчою до Європи, вважають користувачі. 
 • Ми запитали тернополян та гостей міста, як вони ставляться до таких ймовірних змін.
Як тернополяни ставляться до скасування по батькові?(опитування)
 • Я вважаю, що якби цей законопроект затвердили, то Україна ставала би ближчою до Європи, - каже тернополянка Олена - До мене майже ніколи не звертаються по батькові, тому я підтримую скасування використання по батькові. Але розумію, що для старшого покоління ці зміни будуть викликати дискомфорт.  

 • Ми йдемо до Європи, а майже у всьому світі не використовують  по батькові, тому думаю нам також потрібно зробити такі зміни,- каже журналістка Христина. – Я вважаю, що старше покоління повинне також звикати до таких змін. Наприклад, в  мене на роботі є старші люди, але вони не кажуть називати їх по батькові. І як тільки я прийшла влаштовуватись на роботу, то це було для мене показником сучасності.

А от тернополянин Богдан проти таких ймовірних змін.

- Я проти цих змін, бо для мене звертання по батькові це показник поваги. Не думаю, що ці зміни просунуть нас до Європи, - каже Богдан. - Мама мені з дитинства ще казала: « Я хочу, щоб тебе називали Богдан Ярославович». Тому зараз я здобув вищу освіту, став вчителем, мене називають по батькові і мені це надзвичайно приємно.

Тернополянин Олег також не підтримує скасування використання по батькові.

- У нашого народу це вже традиція. Українці, на мою думку, вже звикли до цього і для чого це змінювати?  - каже Олег.  - Хоча для мене особисто це не важливо, бо в моєму колі спілкування мене рідко називають по батькові.

 • В своєму житті я вже абсолютно давно відмінила використання по батькові, - каже пані Наталія з міста Суми. – Навіть мої внуки мене називають Натка, бо я вважаю, що це доцільно і молодіжно.

Але все-таки в професійній сфері, зазначає пані Наталя, потрібно зберігати використання по батькові.

Коментарі (12)
 • David Starr

  До старших по імені, але на "Ви".
 • Jörg Harnack

  Яка дурниця! Існує набагато важливіша проблема!
 • Цьвєк

  Добийте до решти нормальну медицину,освіту,культуру,відмініт по батькові(бо підерасам то не треба,вони того не знают) і всьо-вже  їднов ногов в європі,а дороги,зарплати,пенсії і т.д то вже потім.
 • Anastasiia Shakhmatova

  Нарешті! Не хочу носити біля свого імені ім'я людини, яку ненавиджу.
15:00 Віддала усі заощадження невідомій за "зняття родинного прокляття" 14:00 Тернопільський школяр-плавець мріє перемогти на Олімпійських іграх 13:30 На майдані Волі стартували мистецькі ярмарки 13:00 Кава та інші заборонені речі для підлітків 12:00 Читаю, бо це мені подобається 11:00 "На це пішло багато нервів і праці", - кажуть тернопільські медалісти 10:00 Журналістка допомагає знайти дорогу тим, хто загубився. Діти про професії тернополян 09:00 Фестиваль "Файне місто" буде доступним для людей з інвалідністю 08:00 Цей день в історії, 24 червня: столицю України повернули з Харкова до Києва 07:02 Погода у Тернополі: 24 червня, без опадів, +16° 22:00 Футбол без пива, побачення без вина. Як у магазинах виконують рішення про "тверезий випускний" 21:45 Патрульні встигли врятувати чоловіка, який перерізав собі горло (відео) 21:20 Не пошкодували сотень доларів. Випускниці розповіли про свої сукні

Уже чотири години у Тернополі діє заборона на продаж алкоголю. Нагадаємо, згідно з рішенням міськвиконкому закладам торгівлі...

На посилений варіант служби перевели поліцію Тернопільщини 23-24 червня. Зі слів тимчасово виконуючого обов’язки заступника...

Через планове промивання водопровідних мереж припинять водопостачання частини Тернополя від 00 год у вівторок, 3 липня. 

Регіональний мультифестиваль «Студентська республіка», 15x4 Ternopil , Випускний-2018 , концерт DZIDZIO, мистецькі ярмарки,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up