Кварплата і зарплата: скільки платять за метр житла у Тернополі та в інших містах України (ІНФОГРАФІКА)

Тернопільські тарифи на послуги з утримання будинків і прибудинкових територій, крім Києва, перевищують тарифи усіх міст України. Але заробітна плата на Тернопільщині найнижча. Дивіться інфографіку.

Кварплата і зарплата: скільки платять за метр житла у Тернополі та в інших містах України (ІНФОГРАФІКА)

Київські тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій перевищують тарифи усіх найбільших міст України в декілька разів. На другому місті - Тернопіль.

 

 

 


Новини за темою
Коментарі (5)

Ви не авторизовані

 • Анонім

  Лох-ето судьба. За що платимо по 200 гривень в місяць, виродки з Жеків навіть не можуть лампочки поміняти

  Anonymous reply Анонім

  Лампочка то вже вибади. Двірник раз тиждень, прибиральниця раз в місяць, все тече, в підвалі сморід, щурі пішки ходять... Зате тарифи в нас майже як в Києві. Цікаво, то чмо лисе  хоч якось то пояснити зможе, чи бруківочкою і фестивалями відмажеться?
 • Anonymous

  П'яний набрався на весіллі і заснув на вокзалі, і то більше хвилює...
 • Anonymous

  Дивно, а тернополян зовсім не хвилює то питання. Найвища квартплата, ну то найвища, найнижча зарплата, ну то й найнижча. Яка різниця.

  А може й тому у нас і зарплата найнижча, і квартплата найвища, бо всім похер?
 • Anonymous

  А що! А може ви маєте щось проти?! А ну, хто там?

  А ви знаєте скільки коштують нашим чинушам машинки і хатинки? А віддих на заморських курортах? Вони ж там знаєте як мучаться, щоб ви в Затоку вибратись могли. Там і калічаться і навіть гинуть. Ну а якщо ще й віллу в Іспанії прикупити, то знаєте, як то дорого? А якщо ще й сім*ю там утримувати, діточок вчити...

  Знаєте, як їм тяжко бідолагам.

  Зато знаєте які вони патрійони? В яких вишиванках вони ходять, а яких пісень співають! Як затягнуть "Червону калину".То дурне, що слів не знають і голосу не мають, зато вони о-го! Ті хлопці, що в криївках чи сталінських таборах гинули, в могилах аж перевертаються від такого патріотизму...

  І що, ви може проти того всього? Ну тоді знаєте хто ви? Ви... ви, ну зовсім не патрійоти, ви агенти кремля!
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up